Торти на замовлення

опис

8 елементів

на сторінку
Переглянути як Сітка Список
 1. Гайд по замовленню тортів

  Декілька кроків щоб обрати та замовити торт:

  Крок 1.

  Для якої події вам потрібен торт та яка кількість гостей очікується? Рахуємо шматочок, приблизно 100-150 г торту на людину.

  Тематика торту може бути: дитячий, іменний, іменинний - до Дня народження (що чітко буде описувати захоплення та вподобання людини), корпоративний з логотипом вашого бренду, БейбіШауер (хлопчик/дівчинка), весільний (одноярусний, багатоярусний).

  Крок 2.

  Обрати смак, форму та дизайн, всі ваші ідеї та вподобання можна обговорити з кондитером, який підкаже вам та допоможе зробити вибір.

  Смаки:

  1. Класична лінійка - представлена в наших закладах (Медовик, Волконський, Фреш-чізкейк) з додатковим декром (фрукти, шоколад).

  2. Сирний торт - сирний мус з фруктами або ягодами (малина, вишня, червона смородина). Класичний бісквіт «Шампань».

  3. Горіховий торт - масляно-молочний крем с лікером куантро, білковий бісквіт з волоським горіхом.

  4. Карамельний торт – шоколадно-горіховий бісквіт, вершково-карамельний крем з ромом.

  5. Мигдалевий торт – вершковий крем з фруктовим пюре, прошарок з чорного шоколаду, білково-горіховий бісквіт з подрібненим мигдалевим горіхом.

  6. Шоколадний торт - крем з натуральним чорним або молочним шоколадом. Шоколадний бісквіт з какао.

  Крок 3.

  Повідомити нам дату події та час на коли потрібен тортик, а також доставка чи самовивіз.

  Красиві та ексклюзивні торти потребують часу на їх створення, тому ми приймаємо замовлення за декілька днів мінімум, а краще за тиждень-два.

  Крок 4.

  Оплату можна зробити готівкою, банківським переказом або за безготівковим рахунком на р/р компанії. Ми беремо передплату перед початком виготовленням торту на замовлення.

  При замовленні вагового товару (торту) важливо розуміти, що остаточна вага та ціна буде відома після повного виготовлення та декорування, вага ексклюзивно декорованих тортів може відрізнятися +/ - до 1,5 кг.

  Категорії тортів:

  1 категорія – 1 500 грн/кг класичні торти (лінійка смаків та видів, що представлена у закладах: Медовик, Волконський, Фреш Чізкейк.), з додаванням фруктів та шоколадних елементів.

  2 категорія – 1 800 грн/кг - торти на замовлення в індивідуальному дизайні.

  3 категорія – 2 000 грн/кг - ексклюзивні торти на замовлення зі складними конструкціями, фігурами, багатоярусні.

  При погодженні зовнішнього вигляду, смаку та всіх складників торту – кондитер повідомить вас, до якої категорійності відноситься ваш запит.

  0,00 ₴
опис

8 елементів

на сторінку
Переглянути як Сітка Список
До початку